O nas

Serwis Klockomat.pl to pierwszy i jedyny w swoim rodzaju interaktywny skup używanych klocków Lego, opierający się na systemie wymiany klocków na gotówkę za pośrednictwem Internetu. Dostarczamy usługę, która pozwala naszym klientom w szybkim czasie otrzymywać pieniądze za swoje klocki, wymagając od nich jedynie wypełnienia formularza, zapakowania swoich klocków i przekazania przesyłki zamówionemu przez nas kurierowi, który odbierze ją od klienta w każdej lokalizacji na terenie całego kraju.

Wartości, które stanowią dla nas priorytet to nieustanny rozwój i obsługa klienta na najwyższym poziomie. Będąc na początkowym etapie działalności przeprowadzaliśmy nasze transakcje na lokalnym koszalińskim rynku pod nazwą „SKUP UŻYWANYCH KLOCKÓW LEGO w Koszalinie”. Dzięki zaangażowaniu oraz współpracy naszego zespołu opierającej się na wzajemnym zaufaniu powstał Klockomat.pl, czyli bezkonkurencyjny system pozwalający na szybką i sprawną wymianę używanych klocków na pieniądze w całej Polsce, zarówno w miastach jak i obszarach podmiejskich. Najlepszym dowodem na efektywność naszego systemu jest rzesza zadowolonych klientów. Klockomat.pl to pierwsza taka oferta na rynku.

wojciech koman

mgr inż. Wojciech Koman - Założyciel SKUPU UŻYWANYCH KLOCKÓW LEGO w Koszalinie (2007 rok) oraz serwisu Klockomat.pl (2013 rok), a także absolwent kierunku budownictwa Politechniki Koszalińskiej.

Nasza Os czasu